Choď na obsah Choď na menu
 


Predĺžený víkend 13.9.-15.9.2008/Relax and sports weekend

15. 9. 2008

 Počas predĺženého víkendu 13.9.-15.9.2008 sme si užívali prírody, posledných teplých lúčov, športu a nakoniec v pondelok  daždivú prechádzku.

Sobotu sme strávili na chalúpke v dedinke Malé Leváre, ktorá sa nachádza v Slovensko-Rakúskom pohraničí. Je tam nádherná príroda povodia rieky Morava do ktorej sa vždy veľmi radi vo voľnom čase vraciame. Dievčatá si užili tento deň výborne, viac foto môžete nájsť ak kliknete na obrázok nižšie.

Obrázok

V nedeľu sme sa ako inak vybrali za športom na dostihový ovál do rakúskeho Marcheggu. Tam nás už čakali naši kamaráti Katka, Davča a RR Laruška, ktorým ďakujem za príjemnú spoločnosť a fotky našich dievčat.

Bony bežala 2 x 480 m sólo beh a 1 x 360 m spoločný beh s Larou. Baby si spoločný beh užili skvele, Lara je rýchlik o čom svedčia jej skvelé časy, ktoré na dráhe v tento deň predviedla. Lara si na tomto tréningu dokončila dostihovú licenciu ARH Marchegg k čomu jej srdečne gratulujeme.

Obrázok

Sheena bežala dráhu primeranú jej veku t.j. cca. 160 m, na tejto prvej rovinke, ktorá predchádza prvej klopenej zákrute je technicky možné odmerať len štartový čas na 80 m. Sheena bežala spolu 3 behy, zaznamenala som len čas z tretieho kola, a to 7,50 sek.

Obrázok

Obrázok

 V pondelok sme mali v pláne navštíviť Brnenskú ZOO a ukázať Sheenke všetky tie úžasné zvieratká, ktoré tam bývajú. Určite by bola celá bez seba, žial počasie nám neprialo. Trčali sme doma a čakali sme kým prestane pršať, keď ani o tretej hodine dážď neustal, vybrali sme sa von na Rusoveckú starú hrádzu. Vybavení pršiplášťami a oblečkami sme nakoniec strávili príjemnú aj keď mokrú vychádzku. Spoločnosť nám robila Janka s Amalom a nakoniec aj napriek dažďu nám bolo spolu fajn.

 

Náhľad fotografií zo zložky Relaxiiiing - Malé Levárky 13.9.2008