Choď na obsah Choď na menu
 


International Dog Show Debrecen (H), 30.8.-31.8.2008

2. 9. 2008

International Dog Show Debrecen, (H)

Sheena at baby class, judgement - in the section Shows, more photos in the photogallery Shows 

 

30.8.2008, judge: Eppel János (H), Promising 2/4,

31.8.2008, judge:Dr. Balogh Zsuzsanna (H), Very promising 2/2.

Tento víkend sme strávili vo výstavných kruhoch v ďalekom Debrecene. Sheenu som vystavovala posledný krát v triede baby, do 6 mesiacov jej chýbali už len 4 dni.

V sobotu posudzoval p. E. János, miestami bolo posudzovanie dosť choatické, ale aj napriek tomu si myslím, že p. János posudzoval precízne. Z štyroch šteniatok v našej triede vybral p. János "Juju" Babe Jujube Helya Ridge a Sheenu so slovami, že sú obe veľmi nádejné, na prvé miesto nakoniec vybral našu sesternicu "Juju". O to väčšie prekvapenie ma čakalo mimo kruhu, keď som zistila že máme v posudku namiesto spomínanej známky VN zaškrtnutú známku N. Zmätky nasledovali aj v ostatných triedach súk, takže som už nešla naspäť diskutovať prečo nám bola nakoniec zapísaná známka Nádejný a koniec koncov, veľa by som toho nenadiskutovala, keďže po maďarsky viem sotva tak pozdraviť a narátať do troch:))) Celkovo mám však z tohto výstavného dňa dobrý pocit, potrénovali sme si vystavovanie a strávili čas v príjemnej spoločnosti.

V nedeľu vzala pani Balogh posudzovanie veľmi svižne, na radu sme prišli o 12 tej hodine, v tento deň sme opäť skončili na druhom mieste za Jujube so známkou Veľmi nádejný. Týmto srdečne gratulujem celému „Tusani klanu“ k výborným výsledkom a sme veľmi pyšný na našu maminu Vivi, ktorá mimo ocenenia V1 CAC, CACIB a BOB získala v záverečných súťažiach ocenenie BIG.

V závere by som chcela veľmi pekne poďakovať rodine Tusani, že nám poskytla azyl a že sme mohli spolu stráviť príjemný chvíle. Za príjemnú spoločnosť a veľa užitočných rád ďakujem aj Janke Helešicovej, CHS Helyaridge a Niki Minárovej od Bibinky a Chaka. 

Najväčšiu radosť mám však z toho, že sa všetky naše dievčence na čele s bossom Bongom zniesli bez najmenšieho problému a vôbec im neprekážala vzájomná prítomnosť. Tak len počítajte tú obrovskú RR svorku – Bongo, Perlička, Puppetka, Bony, Vivi, Pipi, Loren, Chilli, Sheena a Jujube......