Choď na obsah Choď na menu
 


Tréning na dostihovej dráhe v Marcheggu

27. 7. 2008

Nedeľné odpoludnie sme strávili na dostihovej dráhe v Marcheggu.  Spoločnosť nám robili naši RR kamaráti Amal z Adarova Dvora„Lara“ Lambra Katama King

Bony bežala pod mojou taktovkou 2 x 360 m:)))) v určitých miestach zaváhala, ale spolu sme to zvládli čo ma veľmi teší, spolupráca psa a majiteľa je pri dostihoch veľmi dôležitá, preto nikdy nevám a bežím Bony s radosťou podporiť. Bonynkin bezchybný kill svedčí o tom, že behanie je pre ňu zábava, pri ktorej však potrebuje paničku na to aby pobavila ju a všetkých naokolo:)))).

Obrovskú radosť nám urobila naša malá Sheenka, vo svojich necelých 5 mesiacoch bežala 2 x 80 m bez najmenšieho zaváhania a predviedla dva bezchybné behy. Vyslúžila si obrovskú pochvalu pána Adolfa Ringera vedúceho trate. Sheenka je veľmi temperamentné a pohybovo nadané dievčatko, takže verím že sa jej tento šport zapáči natoľko, že sa mu budeme môcť neskôr venovať aj závodne. 

Celému organizačnému teamu patrí obrovská vďaka za to, že obetujú svoj voľný čas aby pripravili našim psím kamarátom zábavu a športové vyžitie v jednom.

Obrázok 

 Obrázok

 

Obrázok

Obrázok

Obrázok